[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
War Thunder
nightwolf2 Date: Szombat, 2013-01-26, 00:41 | Message # 16
Klán: HAD
Rang: Honvéd
Offline
MAGYAR TANK !!!
Patrick76496 Date: Szombat, 2013-01-26, 13:50 | Message # 17
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Akkor már inkább orosz... Egyébként cseppet sem copy a WoT tech tree-kről. Rengeteg helyen ugyan az a sorrend, és még a prém tankok is egyeznek.
nightwolf2 Date: Szombat, 2013-01-26, 14:36 | Message # 18
Klán: HAD
Rang: Honvéd
Offline
jól van nah meg hát a tech tree az lehet ugyan az mivel abban a wot is reális mivel jól mennek a fejlesztések egymás után most legyen a pz4 elött a pz5 vagy mi
AcE_CSFFCSK Date: Szombat, 2013-01-26, 16:41 | Message # 19
Klán: HAD
Rang: Dandártábornok
Offline
Idézet
Akkor már inkább orosz... Egyébként cseppet sem copy a WoT tech tree-kről. Rengeteg helyen ugyan az a sorrend, és még a prém tankok is egyeznek.


Ne felejtsd el, hogy a németek is egymás után fejlesztették ki az erőteljesebb járműveket.
Ezzel egyet értek amit nightwolf2 írt.
Csúnya lenne ha a Panther után lenne csak Pz IV.
Egyébként is lehetséges, hogy ugyanarra a konszenzusra jutottak mint a WG-s fejlesztők, csak a különbség az, hogy a németeknél Hummel a legnagyobb arty. A többi nemzetnél pedig ahogy fejlődött a mobil tüzérség úgy jelennek meg az újabbak.
Lehet jobb lesz ezzel játszani, mert a balansz jobbnak tűnik, de majd csak akkor derül ki, hogyha játszunk vele.
Schundi Date: Szombat, 2013-01-26, 19:39 | Message # 20
Klán: HAD-M
Rang: Honvéd
Offline
Az nem egy fanmade techtree?
Patrick76496 Date: Szombat, 2013-01-26, 23:38 | Message # 21
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Akkor tényég nem tudnak mit tenni. WG-ék sírni fonak miatta szerintem. Kíváncsi vagyok én is, milyen lesz a tankos, már a repülős is tetszik.
kumisz Date: Vasárnap, 2013-01-27, 11:08 | Message # 22
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Patrick, a tankok harcértékét nem tudják megváltoztatni, ha kezen állnak akkor se. Itt inkább amúgy időrendi sorrendben vannak a harckocsik, és nincs tele prototípusokkal, amiknek a képességeit csak saccolni lehet, nincs tele irreális megoldásokkal (VK36 tornyába 88-as, mikor a Tigerébe is alig fért bele).

Van viszont kismillió légvédelmi páncélos, páncélautó, meg ami kell. A WoWP-ba is kb azok a gépek vannak, mint ennek a repülős részébe, mégis nagyjából ezerszer szebb, jobb az egész harcrendszere és még jobban is fut, mint a WoWP. Sírni biztos fognak, nem akarnak becsődölni, de nem fognak vele semmit érni, ennyi választás van tankügyileg és kész.
PraetoriaN Date: Hétfő, 2013-04-01, 19:05 | Message # 23
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
PraetoriaN Date: Kedd, 2013-04-02, 15:14 | Message # 24
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Ja és teszem hozzá, nem kamu, lehet pónikkal repülni. :D Illetve tegnap lehetett, ma még nem léptem be WT-be.
MuldR Date: Kedd, 2013-04-02, 16:03 | Message # 25
Klán: HAD-M
Rang: Alezredes
Offline
Nekem meg rozsaszin kamom van a centurion :) De sajnos csak sivatagos palyan latszik :(
AcE_CSFFCSK Date: Péntek, 2013-04-05, 13:59 | Message # 26
Klán: HAD
Rang: Dandártábornok
Offline


Vasárnap vagyis 2013.04.07-én aki belép a játékba (War Thunder) annak egy nap prem jár.
Akinek van prem annak egy nappal több lesz.

RÉSZLETEK
  • Oldal 2 / 2
  • «
  • 1
  • 2
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope