[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Robocraft
kumisz Date: Szerda, 2014-02-05, 19:36 | Message # 1
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Néhány napja páran rákattantunk erre a játékra, hátha akadnak még rajtunk kívül is lelkes tesztelők :D

Ez a játék hasonló a WoT-hoz, általában 8v8 csatában, 10 tierre osztva lehet összemérni a robotjaink erejét, csakhogy itt a robotokat kockáról kockára, alkatrészről alkatrészre te építed meg. A robot tier besorolása a rá aggatott páncélkockák/meghajtás/fegyverzet/akármi szintjétől függ. A robot csak akkor semmisül meg, ha a benne elhelyezett pilótát kilövik.

Csinálhatsz kicsi és gyors autót néhány nehéz ágyúval, hogy széttrollkodhasd a nehéz páncélzatú behemótok agyát, vagy építhetsz repülő alkalmatosságot, ami az ellenség lőtávja felett repked, amíg le nem lövik a francba nem tudsz mögéjük kerülni, hogy pár lövéssel kiüthesd őket a harcból, lényegében rajtad múlik hogy mit csinálasz, nagyot nem bukhatsz vele :D

A játék összesen 2-300 megát foglal. Még elég korai fázisban van, pl. még csak lézerfegyverek vannak benne, a szakasz lehetőség kb. csak a jövő héten lesz bevezetve, stb.

Bővebb infó a játékról: http://robocraftgame.com/
MuldR Date: Szerda, 2014-02-05, 22:05 | Message # 2
Klán: HAD-M
Rang: Alezredes
Offline
Szolhattal volna elobb....mostmar nem enged regelni :(
kumisz Date: Szerda, 2014-02-05, 22:14 | Message # 3
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Most lekorlátozták óránként 60-ra a regisztrációk számát, mert rengetegen regisztráltak (egy nap alatt kb 7000-en). Érdemes vele próbálkozni még, de én is csak most tudtam meg.
kumisz Date: Péntek, 2014-02-07, 18:05 | Message # 4
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
A mai update-el kicsit eresztettek a regisztráció korlátozásán, és most már nem 3 percenként indul csata, hanem WoT-szerűen, bármikor beléphetünk a sorba. Jövő héten bevezetik a szakaszokat.
GabiX Date: Péntek, 2014-02-07, 19:36 | Message # 5
Klán: HAD
Rang: Moderátor
Offline
Én bejutottam a limit-el is, csak a megfelelő időben kellett próbálni!:P Nekem eddig elég laza, sokkal kevésbé stresszes, mint a WoT, nem igazán erőlködök a győzelemért, csak játszok! :D
MuldR Date: Péntek, 2014-02-07, 21:06 | Message # 6
Klán: HAD-M
Rang: Alezredes
Offline
Bejutottam. jeeee :)
kumisz Date: Szombat, 2014-02-08, 11:35 | Message # 7
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Király :D
MuldR Date: Szombat, 2014-02-08, 23:16 | Message # 8
Klán: HAD-M
Rang: Alezredes
Offline
Nem kellett volna ezt a jatekot belinkelni ide......nagyon nem! Nem tudok leszakadni rola :D
kumisz Date: Hétfő, 2014-03-10, 20:21 | Message # 9
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Az SG fórumon indítottam egy topikot a játékról, hátha jobban elterjed.

Link
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope