[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
Kérdések tankokról
ZKRobi Date: Vasárnap, 2012-10-07, 19:19 | Message # 31
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Igazából mindkettővel jól jársz, attól függ melyik tetszik jobban. Slugger felől a 'sima' td-k jönnek, a másik irányba pedig a toronnyal rendelkezők.
Zotyo72 Date: Hétfő, 2012-10-08, 10:04 | Message # 32
Klán: Nem besorolt
Rang: Honvéd
Offline
Rövid távon a Hellcat-tel jobban jársz, mint a Sluggerrel. Középhosszú távon A T25 AT jobb, mint a 25/2. A T28 és a T28prot. nagyjából egy kategória, aztán megint jön a T92, ami elég nagy terrorfaktor szokott lenni. A végén pedig talán jobb az E4-es, mint az E3-as, de ezt csak a statokból tudom leszűrni, mivel ilyenem nincs.

Én amúgy az E3 ágon indultam el. Valahogy így jött ki. Lehet, hogy a tornyosakkal jobban jártam volna, nem tudom.

Quote (matu7_Kid)
Hali!

Van egy M10 Wolverinem és nem tudom hogy melyiket húzzam tovább belőle.Az M18 Hellcat ágával vagy a Slugger ágával járok e jobban hosszú távon?
panzer_HUNter_zárolt Date: Hétfő, 2012-10-08, 15:42 | Message # 33
Klán: Nem besorolt
Rang: Zárolt
Offline
Quote (Zotyo72)
Rövid távon a Hellcat-tel jobban jársz, mint a Sluggerrel. Középhosszú távon A T25 AT jobb, mint a 25/2. A T28 és a T28prot. nagyjából egy kategória, aztán megint jön a T92, ami elég nagy terrorfaktor szokott lenni.


Zotyo a T92 az nem arty? Amúgy a T95 egész hatékony tank de szerintem a T30 jobb és CW-re is az E4-k szoktak kelleni.
petya75 Date: Hétfő, 2012-10-08, 16:21 | Message # 34
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Valoszinuleg arra gondolt,csak melleutott.Annyi betu meg szamkombinacio van mar hogy nem csoda.:-)
En szemely szerinte ugyancsak a T30-as vonalat preferalom.Jelenleg a T28-cal probalkozom ami tetszik is(elotte a T25 ugyancsak jo volt) de valahogy felek a T95-tol kicsit...
A Hellcat az hatalmas fun az tuti.
Zotyo72 Date: Hétfő, 2012-10-08, 21:51 | Message # 35
Klán: Nem besorolt
Rang: Honvéd
Offline
Nem tudom, mit értek én a lovakhoz, csak hajtani szoktam őket. Meg kb. nem is érdekel, hogy 92 vagy 95, ismersz. :)

Lehet, hogy jobb a T30, ki tudja.
Quote (panzer_HUNter)
Zotyo a T92 az nem arty? Amúgy a T95 egész hatékony tank de szerintem a T30 jobb és CW-re is az E4-k szoktak kelleni.
Wildwiesel Date: Kedd, 2012-10-09, 08:28 | Message # 36
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
a T30 és a T95 között különbség az hogy a T30 gyorsabb kevesebb páncéllal ugyanakkora löveggel...a T95 az meg maga a ruszki álom: beton megölhetetlen SZÖRNY XD ... én persze a T95 ágán indultam el..de mikor elindultam még csak az volt :P
Woobel Date: Kedd, 2012-10-09, 09:05 | Message # 37
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Hát igen! Wildwieselel egyetértve én is inkább állok szemben a T30al mint a T95-tel. Az egy monstrum. Ha pedig pl egy szakaszban vagy században van belőlük 3 és ez a 3 ráadásúl még 1 helyen is van akkor kezdődik a legrosszabb rémálma az embernek. Elöbb szeretnék szembe állni a JgTigeremmel egy T30assal vagy egy Jg Pz E-100 al vagy Maussal vagy E100 assal mint a T95-et. Igaz lomha mint állat tehát a 15 perc végére még csak a pálya felénél tart a tank de brutális dög. Szinte megölhetetlen!
Zotyo72 Date: Kedd, 2012-10-09, 11:32 | Message # 38
Klán: Nem besorolt
Rang: Honvéd
Offline
SZemből nem is, bár ha jól emlékszem, van egy TD, ami még szemből is át tudja lőni, mert bőven 300 felett van AP lőszerrel is az átütése, de oldalról vagy seggből simán.

Más kérdés, hogy hogyan kerülsz az oldalába és a seggébe, ha vannak mögötte támogatók... Arty imádja az ilyen célpontokat, én legalábbis igen, pedig még csak T6-os arty-m a legnagyobb. GwPantherek és Objectek szerintem simán lövik az ilyet.
Wildwiesel Date: Kedd, 2012-10-09, 12:15 | Message # 39
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Zotyo....imádja-imádja, de az biztos no artys mecsbe kilőhetetlen az az állat és tudni is kell vele játszani, mert ha tudsz vele helyetzkedni és játszani akkor a kilőhetetlen vagy.
Proli Date: Kedd, 2012-10-09, 12:38 | Message # 40
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
No arty-s meccsben sem kilőhetetlen...csak kell hozzá tudni hol lődd és pen sem árt. vagy 2 jó med, akik megdugják mire azt mondaná bakfitty
Wildwiesel Date: Kedd, 2012-10-09, 17:34 | Message # 41
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
lassan sok lesz a "ha" :D
Proli Date: Szerda, 2012-10-10, 09:07 | Message # 42
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
ha-ha-ha :)
AcE_CSFFCSK Date: Szerda, 2012-10-10, 12:17 | Message # 43
Klán: HAD
Rang: Dandártábornok
Offline
Egyet kell értsek Proli-val, hogy két med szétkapja minimális hp veszteség mellett.
A T30 (ami nekem is van) szerintem a forgatható torony miatt nagyon is előnyben van.
A felső kuksi nyílást leszámítva a torony belőhetetlen "szinte".
A forgatható torony sok helyen jön jól erre jó példa az 1v1 event eredménye.
Nem kell senkinek mondanom, hogy ugye GabiX a T110E4-el nyert.
panzer_HUNter_zárolt Date: Szerda, 2012-10-10, 15:32 | Message # 44
Klán: Nem besorolt
Rang: Zárolt
Offline
Quote (AcE_CSFFCSK)
Nem kell senkinek mondanom, hogy ugye GabiX a T110E4-el nyert.


Viszont T110E3-as induló nem nem volt :)
GabiX Date: Szerda, 2012-10-10, 15:41 | Message # 45
Klán: HAD
Rang: Moderátor
Offline
Mondjuk ugyanazért, amiért JagdPzE100 se! Sokáig tölt, lassan fordul... T110E5 ellen nem lett volna semmi esélye! E5 2t lő, mire az E3 1et és ha lelövi a láncát és megjavítja, akkor is betöltés előtt lelövi mégegyszer és gyakorlatilag vége is a meccsnek! A T110E4-nek is fáj a láncolás, de még mindíg tudok valamit csinálni, mert forog a torony, kisebb a táv ahol az ellenfél "holtzónában" van, előbb rálehet fordulni így sokkal nagyobb a túlélési esélye is!
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope