[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Térképek
ZooleK Date: Szombat, 2012-10-27, 19:32 | Message # 1
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
A térképekkel kapcsolatban lenne kérdésem, pontosabban az hogy vannak speciálisan százados, illetve cw-n használatos mapok? Régebben egy századozásnál bekerültem valami vietnámi pályára, elég frusztráló volt hogy még soha nem láttam azelőtt, se azután. Ezt, illetve ha vannak még hasonló pályák, valahogy elő lehet csalogatni a játékból a század és a cw harcokon kívül is(már amennyiben erre korlátozottak)?
The_Pho Date: Szombat, 2012-10-27, 21:05 | Message # 2
Klán: HAD-M
Rang: Moderátor
Offline
Valszeg a Dragon Ridge palya volt, amit asszem par patchel ezelott szedtek ki, de most majd visszakerul 8.1-el. Training room-ban elo lehet hozni ezt es meg sok mas palyat is.
ZooleK Date: Szombat, 2012-10-27, 21:35 | Message # 3
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Biztosan az volt, mert valami dragon rémlett is a nevéből. Akkor ránézek a training roomra, eddig sajnos sosem szakítottam rá időt, mert mindig valami fontos fejlesztenivalóm volt éppen:D
Köszönöm a választ!
kumisz Date: Vasárnap, 2012-10-28, 01:10 | Message # 4
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Lehet ilyen térkép még Komarin és Swamp is, nézd meg mindkettőt, érdemes!
NanoHUN Date: Vasárnap, 2012-10-28, 08:55 | Message # 5
Klán: Nem besorolt
Rang: Zárolt
Offline
Komarint egész jól átalakították egyébként, régen is tetszett, most még jobb lett. :)(8.0-ban is vannak már rajta változások, gyakorlóba néztük)
Swampon fel lehet menni a Kastélyhoz, ahonnan érdekes, de nyílt kilátás van a pályára.
ZooleK Date: Vasárnap, 2012-10-28, 09:31 | Message # 6
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Kipróbáltam a gyakorló csatákat, hát marha jók! Nagyon király hogy lehet menni 1:1 ellen is, kár hogy eddig nem próbáltam ki:) Ha nem kéne folyton a TP-ért robotolni akkor szerintem egy ideig csak ezeket nyomnám:)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope