[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Kérdések
panzer_HUNter Date: Szerda, 2013-01-02, 14:20 | Message # 1
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
1.Ha egy light tank legénysége kap camo skillt, az mozgás közben is érvényes?

2. Ha lefestek egy tankot akkor a +5% álca mozgás közben is érvényes?

3. Többen is beszéltek arról hogy minden tanknak van valamilyen saját értéke ami az álcával kapcsolatos, ezt hol tudom megnézni?

4. Ha ellövik az üzemanyag tartályt akkor az mit hátráltat/ érdemes-e megjavítani?

5. Eagle eye (sas szem)perk működik arty-n?

6. Ha egy tank/spg teljesen beszűkült akkor azt a kört lehet valamilyen perkkel/modullal szűkíteni?

7. Van olyan mod ami nem változtatja meg az alap célkeresztet de kiírja a töltési időt?

8. Van olyan mod ami megmutatja hogy kitől kaptam egy X damage-ű lövést még ha nem vitt el semmilyen modult?
Schundi Date: Szerda, 2013-01-02, 14:51 | Message # 2
Klán: HAD-M
Rang: Honvéd
Offline
3 - pont: Igen, van mindegyiknek.
Itt egy táblázat erről:

https://docs.google.com/spreads....E#gid=2
Patrick76496 Date: Szerda, 2013-01-02, 15:16 | Message # 3
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
1. Szerintem működik mozgás közben is. Type-on 93%-nál tart a gyerekeken az álca (mind a 4-en), és nehezen szoktak észrevenni, még ha lövök akkor se könnyen. Picit mindig mozgolódok vele, de még így is érződik a hatása, szóval igen.

4. Én soha nem javítom meg. Gyakran kapok Type-on, T-54-en és IS-8-on is fuel tank sérülést, de csak a Type-ra emlékszek, hogy kigyulladt egyszer utána, de azt se gyakran csinálja.
ZKRobi Date: Szerda, 2013-01-02, 16:32 | Message # 4
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
4. Két módon gyulladhat ki a tank. Ha a motort találják el, akkor azzal az eséllyel, ami az adott motor gyulladása, javítható preventive maintenance skillel, meg ilyesmivel.
A másik mód, ha 0 hpra lövik az üzemanyagtartályt, ekkor biztosan gyullad a tank. Szóval ha már sárga, akkor a következő találat jobb eséllyel lövi 0ra. Nem igazán érdemes szerintem se javítani, ha egyszer kigyulladtál úgyis van jobb dolgod, mint hogy az üzemanyagtartályt hegeszd.

5. Stratégiai módban biztos nem. Nem sok értelme van rajta.

6. Gunner 100%, commander 100%, brothers in arms 100%, (utóbbi minden személyzeti tagra kell), prociventillátor, ha rá lehet tenni, meg prémium kaja.

1-2: Wotwiki alapján én úgy értelmezem, hogy igen, ezek mozgás közben is hatnak, csak a háló kapcsol ki.
Vlaan Date: Szerda, 2013-01-02, 16:42 | Message # 5
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
1.-2. Camo skill alap esetben a következőt csinálja: ha 100% akkor +20% álca minden körülmények között, Vagyis mozgás közben is. DE! Ez a skill átlagot mér, vagyis csak akkor 100% os ha minden legénységen 100%, minden más esetben arányosan csökken. tehát, ha 5 legénységből csak 1 nél van akkor átlgaggal számítva ez kb 20% ami azt jelenti, hogy az álca skill +5% bónuszt ad.
(bokor +25-50% álca de csak akkor ha a tankod egyetlen része sem lóg ki, minden más esetben 0%, Ha több bokor van akkor a % ok összeadoddnak valamilyen mértékben) (takarást úgy tudod ellenőrizni, hogyha megnézed a tankodnak minden pontja fehér sziluettben legyen.) illetve a 8.2 óta a kidöntött fák is rendelkeznek álca képességgel. Az álca festék szinte ugyan az mint az álcaháló, csak 5 % al.

3. Minden tanknak van egyedi álcázási értéke, mérettől mindentől függöen..ezen a linken találsz egy táblázatot:
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/147120-081-tank-camouflage-tables/

4. Nem érdemes megjavítani, veszélyes, tűz szempontjából, illetve talán lassul a tankod valamivel..de nem katasztrófa. De ehhez annyira nem értek. Felszereléssel, erősíthető, de van fontosabb is szerintem.

6. A szükülési időt tudod variálni, esetleg a szellőzés javítja a lövészed pontosságát, elit alakulat.
De ebben sem akarok hülyeséget mondani.

7. Biztos meglehet variálni egy célzós modból valahogy, de kérdés működik e..de a modok közt kell szemezgetni. de a J1mB0_s_Crosshair_Mod_1.19_082_Normix.zip Az még elég lájtos és testre szabható.

8. Igen van olyan mod, A modok közül a damage panelek közül van pár ami kiírja.
itt tudsz válogatni:
http://wotinfo.gportal.hu/gindex.php?pg=34725305&nid=6108260
De természetesen sok helyen található.

Ha valamit nem jól tudok akkor bocsi. Remélem azért tudtam segíteni.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope