[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Melyik prémium tanktól félsz a legjobban?
Melyik prémium tanktól félsz a legjobban?
The_Pho Date: Hétfő, 2012-08-20, 15:52 | Message # 1
Klán: HAD-M
Rang: Moderátor
Offline
Az orosz fooldalon most errol van szavazas es meglepodtem, hogy mennyire tartanak a Type59-tol (22%) es a Lowe-tol (17%).

Valaszokat letszives indokoljatok meg.


Edited by:The_Pho - Hétfő, 2012-08-20, 15:53
kumisz Date: Hétfő, 2012-08-20, 16:57 | Message # 2
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
T34, mert elég nagyot basz az ágyúja, és marhanagy az átütése. Ezen kívül még a JT 88, mert az meg sűrűn tüzel, ha leláncol többet nem mozdulsz. Tudom, "kicsit" üt, csak abból 3-at egy visszalövés alatt :D
MuldR Date: Hétfő, 2012-08-20, 16:59 | Message # 3
Klán: HAD-M
Rang: Alezredes
Offline
Egyik sem OP. Ezert egyiktol sem :)
Indok:
Löwe: Szembol kozepen kell loni, lehetoleg hasa aljat. Rutinbol gyujtom ki, meg ha szogben all akkor is.
Type59: oldalrol papir es ammorack kiraly! Szembol bal font lampat. Nem nagy cucc.
T34: Papir test ooooriasi parancsnoki kupola. Persze neha meg az atyauristen atombombaja is pattan rola, de alapbol szepen beloheto.
KV-5: Szegeny az elejen hordja R2D2-t, es a tetejen ott egy papir parancsnoki kupola. Masodpercekig el.
JagdTiger 88: Szembol hasa alja, oldalrol, hatulrol meg tokmindegy. Mire megfordul reg halott. Nem nagy ellenfel.
IS-6: ez valami felderito? Mert agyu nincs rajta :) Neha idegesitoen pattog, de ha celkeresztben van, neki tuti annyi. Ugysincs mivel visszalonie :)
T26E4: talan ez az ami picit irrital. Szembol nehez dio. se a fronton, sem a tornyon nem talaltam meg gyengejet. De ha picit fordul, halott.

Egyik premium sem OP, de ezt meg is mondtak. Persze ez csak akkor vonatkozik, ha azonos tierrel vagyok. Persze 5-6 os tankokban johogy nincs eselyem, tokmindegy melyik jon. 7essel mar egal. ott lehet fogadni ki nyer :)

Hozzatennem, mindel meg lehet tanulni jol jatszani. Akkor barmelyik nehez ellenfel.
Ungorisz Date: Hétfő, 2012-08-20, 17:41 | Message # 4
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
1rész a szavazáshoz: ha választ akarsz ne legyen egyik sem opció, mert defaultból midnenki azt nyomja ... persze én se félek 1iktől se tier10ben ülve pl XD ...

2részt viszont topic, tény hogy egyik se über op, de löve meg T34 ha meglő azt megérzed, én csak azért nem szeretem őket , a többi 170-180as penű az vicc, prem jt-t meg az emberek nem tudják használni ...

3részt viszont kihagytad a superm6-ot ...
Constyantyn Date: Hétfő, 2012-08-20, 17:45 | Message # 5
Klán: HAD
Rang: Honvéd
Offline
T26E4 gyengéje szemből: a tornyon az ágyú magasságában van egy "szalag", ezen van hogy a maus ágyú sem képes átmenni, viszont efölött a tornya könnyen átüthető.
Proli Date: Hétfő, 2012-08-20, 18:24 | Message # 6
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
Igazából a SuperPershing-et én viccnek érzem. Volt olyan meccs, hogy 4 nulla sebzésest lőttem az elejébe ISU bl10-el... Illetőleg nem egy meccsen láttam már baráti SuperPershing-et szitává luggatott fronttal és toronnyal hp veszteség nélkül... hogy egy klasszikust idézzek: értem én, hogy gőzmozdony, de mi hajtsa???

A többi az tényleg nem OP.
Félni egyiktől sem félek, csak irritál a pershing lövöm becseng de nem sérül bugos lófasz armorja
The_Pho Date: Hétfő, 2012-08-20, 18:35 | Message # 7
Klán: HAD-M
Rang: Moderátor
Offline
Ungo: az M6 premet direkt hagytam ki, mert eleg ritka. (Egyebkent van nyilvanos szavazas?)
Proli: a SPershing direkt ezert van megerositve a loves nyelo lemezzel. Nagy ritka, ha ott bemegy egy ertekelheto talalat.
En az IS6-ot valasztottam, mert az esetek nagy reszeben nagyon pattog. (Kiveve persze TierX tankokkal)


Edited by:The_Pho - Hétfő, 2012-08-20, 18:36
PraetoriaN Date: Hétfő, 2012-08-20, 18:38 | Message # 8
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Type59 egy olyan tank ami el tud dönteni egy csatát, ha jól kezeli aki ül benne, szóval azt jelöltem meg.
Hunyi Date: Kedd, 2012-08-21, 16:13 | Message # 9
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
T34-et jelöltem meg, mert nagyot üt és az áthatolása is elég jó. Egyébként mind "kezelhető" ellenfél.
panzer_HUNter_zárolt Date: Kedd, 2012-08-21, 20:06 | Message # 10
Klán: Nem besorolt
Rang: Zárolt
Offline
JT88 mert gyorsan lő, a super pershing elég ritka ezért nem jelöltem meg.
ismeretlen13 Date: Vasárnap, 2012-10-21, 09:19 | Message # 11
Klán: Nem besorolt
Rang: Őrmester
Offline
Én a BT-7 töl :( mert rakétái vannak :D
Zotyo72 Date: Vasárnap, 2012-10-21, 11:05 | Message # 12
Klán: Nem besorolt
Rang: Honvéd
Offline
Holtverseny a Type (ellenséges Type, nem az, amelyikben én ülök) és a S.Pershing között. Az ismeretlentől való rettegés miatt inkább ez utóbbira tettem a voksom. Egyszerűen képtelenség neki HP sebzést okozni. Irigylem MuldR magabiztosságát, akinek semmi sem nagy kunszt. :)
Geri8 Date: Vasárnap, 2012-10-21, 11:27 | Message # 13
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
egyértelműen Type59, mivel ha van egy is ellenfélnél, azzal mindig összetalálkozom. Hasonszőrű Med t-44-essel nem tudok vele mit kezdeni. A frontról 50%-ban pattogok még gyenge armor lövése esetén is, jobban fordul, gyorsabb, így oldalba is nehezen kapom. Általában leöljük egymást, ennyit tudok segíteni ilyenkor a csapatnak :D Mert ha nem megyek neki (más ritkán teszi), akkor komoly gondot tud okozni, ahogy írtátok sokan elég jól tolják vele.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope