[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
War Thunder: Ground forces
kumisz Date: Péntek, 2013-11-15, 21:51 | Message # 16
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
A Yak-9T 37mm-es ágyúját pont ezért szeretem jobban, mert az van olyan gyors, hogy ha eléhúzod valakinek és 3-4 gránátot eleresztel, akkor egy szinte biztosan telibe kapja. A P-39 ágyújával ilyet nem lehet csinálni, azon viszont van egy kazal (szerintem semmirevaló) nehézgéppuska.
Ungorisz Date: Szombat, 2013-11-16, 02:33 | Message # 17
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
a 37ese is elég használhatatlan, 400 méteren belül IS pontatlan ...
kumisz Date: Szombat, 2013-11-16, 11:51 | Message # 18
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Egyes lövéssel kell lövöldözni vele, mert dobálja a gépet, azért olyan pontatlan. Az első lövés viszonylag pontosan oda megy, ahova célzol. Ha több gomb lenne az egeremen, külön gombra állítanám a gépágyú és géppuska használatot, hogy vadász ellen ne pocsékolja az ágyú lőszerét.
Ungorisz Date: Csütörtök, 2013-12-05, 00:50 | Message # 19
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
wow Gaijin rosszabb mint a wargaming :hangosfacepalm: ... nem elég hogy baszott drága a cbt invite (50 vagy 100 eur), DE alig adnak érte vmit ...

pl: 100 eur, 2 tank és 6000 golden eagle + CBT invite ...

DE: ha sima árat nézek golden eagleért, 100 eur-ból sacckb 20000 golden eagle jön ki - TÖBB MINT HÁROMSZOR ANNYI (vagy több ha le van értékelve , mint pl steam autumn sale-be) amiből sztem minden eddigi prem gépet meg tudsz venni ami a játékba van.

szóval a 2 tank amit kapsz (nem tudod hogy milyen, mert nem is kapod meg azonnal, csak OBT-be, ami nemtudni mikor lesz) sacckb 6000 golden eagle / db, ami meghaladja minden eddigi eagle-ös gép árát ...

ragequit és gratuláció gaijinnak, pénzéhesebb mint WG, ők legalább a packok mellé értelmes mennyiségő prem curency-t adtak ( vagy legalább annyit hogy ne harmadát kapd, amiért megvehetnéd)

szóval hajrá , vegyünk 300% áron Golden Eagle-t ...

ui.: jah és ha megveszed nem is kapod meg azonnal az invite-ot cbt-be, csak majd vmikor :D

ui2.: elérték hogy még véletlenül se érdekeljen a Ground force ... le is töröltem ...

ui3.: ~pár óra alatt 25+ oldal anyázás fórumon az ár miatt ... gratuláció ...
kumisz Date: Csütörtök, 2013-12-05, 07:22 | Message # 20
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Anyám, ezt magyarázzuk hárman órák óta a sok seggfejnek az SG fórumon... Aki a "mezei" úton akar bekerülni a zárt bétába, annak eddig ~25 napi küldetést kellett megcsinálnia (persze szopatósabbnál szopatósabbakat, lőj le a bombázó lövészével másik bombázót, stb), napi legalább fél-egy óra, de sok tovább tartott. És aki mind a 25-öt megcsinálta, az se biztos hogy bekerül. De aki ezt a (tényleg kurva drága) starter packot megveszi, az a második hullám meghívással biztosan bekerül, és kap egyedi csillivilli tankot meg másik 2 prém tankra elég sast. Nem a tank a drága benne, hanem a bejutás...
Ungorisz Date: Csütörtök, 2013-12-05, 08:18 | Message # 21
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
igen a bejutás, de vegyük alapul hogy az a 2 pack nem lesz olcsóbb, és nem lesz olyna opció hogy kérem a tankot de az invite-ot nem (engem pl qurvára nem érdekelne a béta ha fele ennyi lenne mondjuk a pack, inviten nélkül)

a másik meg hogy már ugye volt 1 béta pack:
Ultra starter pack (repülős béta): 80 eur, 12000 sas, 2 hónap prem, 5 repülő, 2 teljes kampány
Advaced Tank pack (ground béta): 100 eur , már csak 6000 sas, 0 prem, csak 2 tank ...

és mind2 arra volt annó hogy bejuss bétába, de nemmin1 hogy most még feleannyit se kapsz
kumisz Date: Csütörtök, 2013-12-05, 08:38 | Message # 22
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
De a repülős bétájára csak be kellett ütni az emil címedet a bejutáshoz, most meg 25 napi 1-2 órás feladatokat kellett megcsinálni, hogy talán bejuss. Amúgy tényleg túlárazottak, de aki csak úgy bevásárolja magát a zárt bétatesztre, az fizessen is érte.
kumisz Date: Kedd, 2013-12-17, 19:05 | Message # 23
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Pár kiszivárgott (?) kép a tesztről:

Link
kumisz Date: Vasárnap, 2013-12-22, 10:52 | Message # 24
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Újabb pár kiszivárgott (kínai) kép:

Link

Valamint egy hír a WT oldalról: minden nap GMT 15:00-kor új információ/képek/valami ki fog jönni, és lesz egy live stream a mostani GF-ből.

http://warthunder.com/en/news/378--The-Tank-Marathon-en


Edited by:kumisz - Vasárnap, 2013-12-22, 10:53
Ungorisz Date: Hétfő, 2013-12-23, 07:57 | Message # 25
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
hát pár accot lehetne bannolni, mert legalább 2 helyen nem satírozták ki az accnevet (:D legalább lenne hely nekünk)
kumisz Date: Péntek, 2013-12-27, 00:06 | Message # 26
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Angol nyelvű stream Entakkal, Senioval és Alex XY-al, sok jó infóval, bár kicsit nehezen érthető.



További stream délutánról (orosz):



Ungorisz Date: Csütörtök, 2014-01-16, 10:54 | Message # 27
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
ez siralmas :D 8 percig szenved 2 tigris és egy is egy másik is-el és egy kv-2-vel szembe ...

kumisz Date: Csütörtök, 2014-01-16, 13:03 | Message # 28
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Ez az Entak egy balfasz, ezt nézd! :D



Van a többi új tankról is videója.
PraetoriaN Date: Csütörtök, 2014-01-16, 19:44 | Message # 29
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Én azt hallottam hogy kissé komolytalanul mozognak a tankok benne. :(
kumisz Date: Csütörtök, 2014-01-16, 23:27 | Message # 30
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
A fizika még nincs kész (súlytalannak érződnek a tankok), és túl sokáig lengenek megállás után, de ahogy eddig láttam a fórumon, a tesztereknek nagyon tetszik a tankok mozgása, irányítása. Van még idejük csiszolni, jó lesz az :)
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope