[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
War Thunder: Ground forces
kumisz Date: Szombat, 2013-08-24, 18:21 | Message # 1
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Azért indítom ezt a topikot, mert sejtem, hogy nem egyedül várom a konkurenst. Találtam róla pár infót, hogy milyen ficsöröket terveznek bele a készítők (ha jól értelmeztem).



A játékot idén őszre vagy év végére ígérik, egyelőre csak szovjet és német treevel, először valószínűleg csak zárt béta lesz... DE LESZ! :D


Edited by:kumisz - Szombat, 2013-08-24, 18:22
MuldR Date: Szombat, 2013-08-24, 21:10 | Message # 2
Klán: HAD-M
Rang: Alezredes
Offline
Ability to blow up fuel tanks mounted - Whether an explosion inside the barrel of a tank shell  

Amit mindig leszedtek csata elott :P Fail.
kumisz Date: Hétfő, 2013-08-26, 22:11 | Message # 3
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Ez is az SG topikból van:



Nem tankos téma az egész, de vannak benne nagyon érdekes részletek.

A topik címe, ha valakit érdekel a körülötte folyó vita:
http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1373962024


Edited by:kumisz - Hétfő, 2013-08-26, 22:12
MuldR Date: Hétfő, 2013-08-26, 22:51 | Message # 4
Klán: HAD-M
Rang: Alezredes
Offline
AB,  FRB, HB = ezek mit jelentenek?
kumisz Date: Hétfő, 2013-08-26, 23:35 | Message # 5
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
AB: arcade battle, a repülősnél itt be lehet vinni egymás után több gépet is, ha lelőnek vagy leszállsz. A lőszer bizonyos idő után újratölt, nem túl reális repülési modell, nem hagyod el a szárnyad ha nagyon nagy sebességnél próbálsz élesen fordulni, stb. Itt főleg a felszíni célok kiirtása a cél, lehet győzni úgy is ha elfogy az ellenség összes gépe, de az rengeteg idő.

HB: historical, földről indulsz, egy géped van, ha kifogy a lőszered, mehetsz vissza a támaszpontra tölteni, magasabb javítási költség és több xp-t és lóvét kapsz ugyanazért a teljesítményért, mint arcade-ban. A repülési modell reálisabb, nem egyből arra mozdul a gép amerre a vezérsíkjai állnak, stb. Húzósabb spotrendszer, jobban számít a pilóta képzettsége. A térképek is sokkal nagyobbak mint arcade-ban. Itt már általában inkább a légi célokra mennek az emberek, mert általában ők hamarabb elfogynak, mint a földiek. Persze azok is jól fizetnek... :D

FRB: full real battle, csak joystickkal (vagy valami épkézláb kontrollerrel, pl. szarvkormány) megy, csak belső nézet van benne pilótafülkével (amelyiknél le van modellezve), csak a saját egységek vannak jelölve egy pici jellel, a többit majd te kilesed. A repülési modell kb. az Il-2 Sturmovikon csutkára húzva, a kifutópályán a gép szalajt jobbra-balra, győzd kikerülni a hangárokat :D Az ágyúk nagyon durván rázzák a gépet. Az AI is jobban ki van hegyezve, a harckocsioszlop szétszóródik mindenfelé, ha rácsapsz, stb. Itt már elég könnyű földhöz verni magadat, főleg ha alacsonyan akarsz odasunnyogni a célpontokhoz, mert a gép ugye nem mindig azt csinálja, amit te gondolsz, pl. minimálisan csúsztat, magasságot ejt vagy gyűjt, nagyon valóságos élményt nyújt.
kumisz Date: Hétfő, 2013-08-26, 23:42 | Message # 6
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
A játékmódok is különböznek köztük, pl. arcade-ban van hogy csak ki kell irtani minden felszíni célpontot, van hogy reptereket kell elfoglalni és megtartani (leszállással foglalod el, de ha a saját járművek odaérnek, azok is elfoglalhatják), van amikor egy kijelölt "ground zone-t" kell elfoglaltatni a saját partraszálló egységekkel, fedezni őket, míg az ellenségét kivadászgatni.
Historicalban van hogy meg kell akadályozni, hogy ez és ez a harckocsioszlop átkeljen a hídon (le kell rombolni a hidat), de ez csak "mellékes" feladat, mert ha jól emlékszem, e nélkül is megnyerheted a meccset. Most több nem jut az eszembe, régen játszottam már vele, de remélem ilyen fantáziadús módokat csinálnak a tankos részéhez is.
kumisz Date: Péntek, 2013-10-04, 16:20 | Message # 7
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline


Nagyon oroszul beszél meg ír, de ma volt róla pár környi bemutató live stream. Ez az egyik körről való, a tüzérségi támogatás nekem se tetszik, de remélem az csak arcade ficsör. Amúgy irtózatosan szép, az egyik körben a gyerek beborult egy sziklás árokba a Pz IV F1-el. :D
kumisz Date: Péntek, 2013-10-04, 16:41 | Message # 8
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Itt a haverja is, ez hosszabb:

GabiX Date: Péntek, 2013-10-04, 17:36 | Message # 9
Klán: HAD
Rang: Moderátor
Offline
Sokkal szebbek az effektek, a pálya sokkal élettel telibb. Egyszóval grafika, nagyon ott van. A tankok wot-ban ezután nekem kicsit játéktankoknak tűnnek!:D

Már csak a játék mechanikája a kérdéses (lepattanók (páncélvastagságok), spot-rendszer).

Ha a játékmenet is olyan jó, mint amilyen jó a grafika, akkor nagy valószínűséggel derékbatöri a WoT-os pályafutásomat.
The_Pho Date: Szombat, 2013-10-05, 10:48 | Message # 10
Klán: HAD-M
Rang: Moderátor
Offline
Egyedul eddig a palyan kivulrol kerheto arty tamogatas nem tetszik. Van benne egy ket fizikai motor hiba, de eddig szimpatikus.
kumisz Date: Szombat, 2013-10-26, 17:25 | Message # 11
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Volt egy kis Q&A vegyes War Thunderes témában:




Ez meg a WT: GF részére felvett egyik zene, elég jó lett:



Edited by:kumisz - Szombat, 2013-10-26, 17:25
kumisz Date: Szerda, 2013-11-13, 20:33 | Message # 12
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
A War Thunder Ground Forces zárt bétája december 4-e előtt el fog kezdődni. A jelentkezés módja: kiadnak bizonyos küldetéseket, amiket a repülős részében meg kell csinálnunk. Minél több ilyen küldetést teljesítünk, annál nagyobb az esélyünk a bejutásra. A mai feladat 60 földi cél elpusztítása (Historical és Full real játékmódban csak 30), ezt egy tier 2-es szovjet csatarepülővel 2 kör alatt megejtettem, plusz egy repülőgép is áldozatul esett. Aki gondolja, figyelje a feladatokat, és csinálgassa őket, hátha bekerül.

Link
Ungorisz Date: Péntek, 2013-11-15, 04:17 | Message # 13
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
a mai/tegnapi 35 gép az nyögvenyelős volt, de sírtak is fórumon hogy midnenki kilépett mikor azt az 1 gépét leszedték ...

A végén egész megszerettem a P39eseket
kumisz Date: Péntek, 2013-11-15, 13:07 | Message # 14
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Én az első napit megcsináltam (30 földi kill HB-ban), a többire nem nagyon lesz türelmem. HB-ban elég lassan jönnek a légi killek, főleg az olyan fakezűeknek, mint jómagam, az arcade-ról meg ne is beszéljünk, főleg ha még ki is lépegetnek.
Ungorisz Date: Péntek, 2013-11-15, 16:05 | Message # 15
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
én tegnap a 0-1 killről/csata a végén felkúsztam 4-7 kill/csatára csak a P39-el, szóval elég gyorsan megovlt (bár én is kiléptem ált amikor kilőtték alólam), meg kezdek rájönni, hogy hogy is kéne használni azt a 37mm-s ágyút
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope