[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
Milyen premium tankot vegyek?
Melyik tankot ajánlod?
Ungorisz Date: Csütörtök, 2012-08-09, 17:32 | Message # 16
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
löve se rossz, csak drága a skulló, én ezért szeretem a jtiget, abba vmi 200 és egy kör se ment eddig 15k költség fölé (és akkor 25-30at lőttem, és 2 consit elhasználtam)
Juhasz27 Date: Péntek, 2012-08-10, 09:23 | Message # 17
Klán: HAD-M
Rang: Honvéd
Offline
Hali!

A wot eu oldalán a magyar fórumban terjengenek a pletykák,hogy "állítólag" az IS-8 prem tank lesz.Vki tud erről vmit?
PraetoriaN Date: Péntek, 2012-08-10, 10:44 | Message # 18
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Most szerintem csak valami tipikus hülye magyar kombinálás, meg reménykedés abban hogy megint kapunk egy ingyen prem tankot...
Vagy! Orákulum aki elkezdte ezt terjeszteni, és olyat tud amit még a WG se. :D
hallak65 Date: Péntek, 2012-08-10, 10:56 | Message # 19
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Én is láttam a Type-okat, ki is várom őket :). Még a kis Type-on gondolkodok, mert a kettő együtt úgy is Löwe ár és szerettem a T6 amx-szel marhulni.
Ungorisz Date: Péntek, 2012-08-10, 12:34 | Message # 20
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
kis type-al óvatosan, 7-10 a battle tierje ... szóval látni fog tier10eket csatába ... lefele viszont csak 5ösöket, szóval ennél se érvényes a +- 2 tier ...

( https://worldoftanks.com/dcont/fb/imagesforarticles/7.5_mm_na_un.jpg )
petya75 Date: Péntek, 2012-08-10, 12:35 | Message # 21
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
A type-pal nem fogsz rosszul jarni az egyszer biztos.Foleg hogy visszaallitottak az eredeti MM-jet...
A type 62-n en is gondolkodom...Mozgekonynak tunik,de igencsak papir lesz(bar az a pancel is durvan dontott..)


Edited by:petya75 - Péntek, 2012-08-10, 12:40
Magyar_Virtus Date: Szombat, 2012-08-11, 15:19 | Message # 22
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Quote (petya75)
Az event az olyan mint a kutya vacsoraja.Az is hogy lesz meg az is hogy ha lesz akkor mikor...Lehet hogy 3 honap mulva lesz,6.Masreszt ha addig akarna varni akkor valoszinuleg nem a felsorolt(es persze kaphato) tipusokat irta volna a topicba...


Akkor nem is volt akkora marhaság ...
Hunyi Date: Vasárnap, 2012-08-12, 03:48 | Message # 23
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
A Szuperpershing elég lassú példány, de szépeket sebez és elég masszív elölről.

Ha med-ekben vagy jó akkor egyértelműen type-ot vegyél. Gyors, ha ügyesen forgatod akkor jól bírja a lövéseket, sebzése is aránylag jó tier8-ban az átütése talán hagy némi kétséget maga után, mondjuk egy Ferdihez nem hasonlítható, de tier8 medként megállja a helyét annyi biztos.

Löwe nagyon lassú és nem is sebez olyan nagyot, mint azt egy heavytól elvárnád abban a tierben. Alját könnyű átütni, de a tornya bírja a gyűrődést hála a lekerekített formájának. Ha például picit felfele néz az eleje akkor sokat kibír a tornya (tehát a tank a talajjal olyan 10-20 fokos szöget zár be és persze az ellen veled szemben a talajjal kisebb szöget zár be). Egy kisebb bucka mögül /ami megdobja a tank elejét, de még pont kilátsz és tudsz lőni onnan/ elég szépen lehet vele tarolni tier8-ban. Olyat is hallottam egy ismerősömtől másik klánból, hogy a Löwe-nek van a legjobb szorzója (valamilyen táblázatban nézte meg amiben benne volt, hogy melyik prém tanknak milyen a szorzója).

KV-5 sebzése kb. akkora, mint a Löwe-é, tehát nem üt túl nagyot, viszont gyorsan tüzel. Ha ismered a gyenge pontjait akkor fogod tudni, hogy hol kell védeni egy 1v1 elleni küzdelemben. A prém tankok szépen pattognak róla, de ez se egy gyors járgány.

Egyik haverom nemrég vett Dickermax-ot (tier6-os német TD). Elég papír, de a Jagdpanther nagy ágyúja van rajta és állítólag a matchmakerje is elég tűrhető. Tier8-as prém tanknak kb. a felét vagy max a 70%-át hozza. Ha szeretsz a háttérből játszani akkor ez a te tankod.

Pénzgyűjtésre prém tankot viszont mindenképp tier6 fölött vegyél. Tier6 alatt annyit hoznak, mint a tier5-ös meg tier6-os tankok.

T34 elvileg a legerősebb prém tank. Tornyát távolról tuti nem lövöd át. Elejéről a tier7-esek megesik, hogy pattannak, főleg az IS meg a KV-3. Tier8 már nem valószínű. Oldala könnyen belőhető. Löwe-nél viszont jóval gyorsabb és ezen már 120-as löveg van. Akárcsak az IS-6-on. Viszont most befejezem, mert már fáradt vagyok többet írni. :D Amúgy a boltban ha nézelődsz ott megtudsz nézni egy csomó adatot a prém tankokról (löveget is pl.).


Edited by:Hunyi - Vasárnap, 2012-08-12, 03:51
Ungorisz Date: Vasárnap, 2012-08-12, 05:17 | Message # 24
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
lövés leírással nem teljesen értek egyet, miaz hogy kicsit sebez? ... egyik legjobb ágyú van rajta, szóval nagy valószínűséggel nem fog pattanni, illetve pontos is -> azaz sebzel, nem úgy mint pl egy 175ös gunnal ami azért tier8-9be tud pattogni ...

T34 kieg : mivel papír arty előszeretettel regicsálja meg reggelire, de ágyúban tényleg brutál
Hunyi Date: Vasárnap, 2012-08-12, 11:08 | Message # 25
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Nos a Löwe-n van 105-ös ágyú, míg a T34-en 120-as az IS-6-on meg 122-es. A 105-ös nyilván nem sebez akkorát, mint az utolsó kettő. Így értettem te. :)
Ungorisz Date: Vasárnap, 2012-08-12, 12:53 | Message # 26
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
XD tom, csak 175 pen is6-al fájdalmas, szegény még lomha is, szóval meg se tudod kerülni az ellenfelet :D ... bár legalább jól páncélozott
PraetoriaN Date: Vasárnap, 2012-08-12, 13:45 | Message # 27
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Most azért kicsit elszontyolodtam pár hülyeséget olvasván...

Löwe kicsit sebez? Lol... Jobb az ágyúja mint a Királytigrisnek... Gyorsabban lő, nagyobb az átütése, és pontosabb. (sebzés ugyanakkora, szűkülni kicsit lassabban szűkül) Ezen vagyok kiakadva mióta először találkoztam olyannal. :)

Type59, hát, félreértés ne essék, nem azt mondom hogy szar, mert kurvajó, imádom, de az armorja egy kalap szar. Saját ágyúval is belőhető (bár ahhoz még kell tudni célozni, meg azt is tudni kell hol lőhető), de 200-as pen fölött már beforgatva is átviszik mint a szart. Tehát egy Tigris, egy Panther II, vagy akár egy ARL 44 / ARL V39 simán megszopat. Túlságosan kiforgatni meg nem éri meg, mert akkor instant ammorack.

T34, na az viszont egy kalap szar. "Jóval gyorsabb mint a Löwe"? Lol ismét, semmivel se gyorsabb, lomha mint a szar. Tornya lassan forog, és atomra fölszerelve is 13 másodpercenként lő... És kurva lassan szűkül, még a Löwéhez képest is, valamint pontatlanabb is. Teste meg olyan papír, hogy tier 5 röhögve szarrá lövi. Löwének szemből csak a hasa gyenge, a pofája felső része pattogós, T34 mindenhol papír, és a tornya se belőhetetlen. Nem csak a kupola lőhető szét rajta, de a lövegpajzs körül bárhol. Oldalt is, döntöttség ide vagy oda, illetve a lövegpajzs fölött van egy apró háromszögecske, az is hahotázva pukkpukk... És! Mindezek mellé a T34-nek a legkisebb a kreditszorzója (pont azért mert a játékosok háromnegyede kapott egyet ingyen, szóval ha párszor mellélősz akkor röhejesen kevés profitod lesz vele.

Leginkább úgy tudnám egy mondatban összefoglalni a dolgot, hogy játékstílustól függ. Ha medes vagy, Type 59, ha "mesterlövészkedni" szeretsz, Löwe, ha meg perverz vagy mint Ungorisz, akkor 88-as JT. T34-et és IS-6-ot senkinek nem ajánlom. D25T ágyú tier 8-ban szánalmasan gyenge, nem tudom WG hogy gondolta ezt az IS-6-ot... Valahányszor meglátok egyet kiröhögöm és megölöm.

EDIT: Ja, és a Dicker Maxon kurvára nem a JagdPanther nagy ágyúja van...


Edited by:PraetoriaN - Vasárnap, 2012-08-12, 13:46
tigris0430 Date: Vasárnap, 2012-08-12, 14:27 | Message # 28
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Én most ha vennék akkor SuperPersing et vennék olcsó hozzá a lőszer ha előröl lövik elég nehéz meg sebezni.
Sajna igazán jól a prém tankok prémiummal kombinálva hoznak jól.
Pretnek abban is igaza van hogy kinek melyik játék stilus fekszik jobban ha nagy td bajnok vagy akkor JT88 ha medes akkor Type ha sniperkedni szeretsz Löwe
A Super pershing egy alternatíva nem gyors nem sebez nagyot de pontosan és gyorsan lö és a frontja rengeteget ki bir
Ha van prémiumod akkor nem veszteséges egyik sem


Edited by:tigris0430 - Vasárnap, 2012-08-12, 14:27
Ungorisz Date: Vasárnap, 2012-08-12, 16:58 | Message # 29
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
ungo, prem JT , és a td kempelés? :D ...mikor láttál engem NEM legelöl ? :D max miután kilőttek XD ...
tigris0430 Date: Vasárnap, 2012-08-12, 17:55 | Message # 30
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Mindenkinek mást jelent hogy td vel játszik én tudok kempelni ha olyan van és tudok dinamikusan csatlakozni a támadáshoz ha a csata olyat kíván.Ki mivel szeret játszani én anno azért vettem Kv 5 öt mert ugy maradt még pénzem prémiumra is de akkori döntésemet nem bántam meg mindegyik tanknak más a stílusa az ami elsőre mondjuk teszt szerón nem tetszik lehet nem is rossz csak meg kell szokni idomulni kell ahhoz mit kíván a masina azt ha meg van a helyes játékstílus ami passzol a géphez az ömlik a kredit.
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope