[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Milyen premium tankot vegyek?
Melyik tankot ajánlod?
hallak65 Date: Hétfő, 2012-08-06, 19:09 | Message # 1
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Személyesen a Löwe-n gondolkodom, mert a német vonalon játszottam többet, de nem zárkózom el a másik kettőtől. Alapból inkább med beállítottságú vagyok, így szívesen vennék tapasztalatokat a Superpersing-ről is.
Wildwiesel Date: Hétfő, 2012-08-06, 19:41 | Message # 2
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Én úgy hiszem hogy a löwe a legjobb prem tank...pedig én ruszki heavy párti vagyok...viszont a löwe az tier 8-ba igazi ellenfél :D
kumisz Date: Hétfő, 2012-08-06, 19:47 | Message # 3
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
A Super Pershingról eddig azt gondoltam hogy nem egy nagy durranás, de a tornya nagy része nyeli a lövést, a teste meg 176 mili vastag, ami azért T8-ban eléggé kitölti a "HÖ" kategóriát. Emellett (ha jól tudom) a skulója se egy ezres, mint a többi tanknak, hanem 4 kerül kb annyiba, ami farmolásnál nagyon nem mindegy. Emellett még olcsó is a többihez képest.

Edited by:kumisz - Hétfő, 2012-08-06, 19:47
Wildwiesel Date: Hétfő, 2012-08-06, 19:53 | Message # 4
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
mondjuk én még egyszer találkoztam vele...akkor is friendly volt :D
Ungorisz Date: Hétfő, 2012-08-06, 20:01 | Message # 5
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
prem jadtig :D ... jó átütés meg most egész normális matchmakere van /bár most nagyon sok a t9 med td, szóval nem épp jó időzítés/
hallak65 Date: Hétfő, 2012-08-06, 21:29 | Message # 6
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Húú premJagdTig nagyon nem. Kipróbáltam még a teszt szerveren. Nagyon nem megy a td játék. Meg ha már TD, inkább az egyszer üt nagyot üt típusok :P.
MuldR Date: Hétfő, 2012-08-06, 22:30 | Message # 7
Klán: HAD-M
Rang: Alezredes
Offline
Type :P
Magyar_Virtus Date: Hétfő, 2012-08-06, 23:31 | Message # 8
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
T34, Super Pershng, KV-5 ... :)
hallak65 Date: Kedd, 2012-08-07, 09:41 | Message # 9
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
én is Kv5-t és type-t vennék ha nem maradtam volna le :P
petya75 Date: Kedd, 2012-08-07, 12:22 | Message # 10
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Ezzel az eroval irhatnatok olyan okosakat is hogy Leopard 1 vagy Merkava merthogy azok sem elerhetoek...Grat az okos hozzaszolasokhoz a Type-pal meg a Kv-5-tel...Biztos vagyok benne hogy nagyban megkonnyititek Hallak valasztasat.
MuldR Date: Kedd, 2012-08-07, 13:32 | Message # 11
Klán: HAD-M
Rang: Alezredes
Offline
Eventek alkalmaval mindketto kaphato lesz. Szoval nem hulyeseg, ha kibirja addig.
petya75 Date: Kedd, 2012-08-07, 13:51 | Message # 12
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Az event az olyan mint a kutya vacsoraja.Az is hogy lesz meg az is hogy ha lesz akkor mikor...Lehet hogy 3 honap mulva lesz,6.Masreszt ha addig akarna varni akkor valoszinuleg nem a felsorolt(es persze kaphato) tipusokat irta volna a topicba...
hallak65 Date: Szerda, 2012-08-08, 00:20 | Message # 13
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Utána néztem. A type 59-et január 16-án vették ki. Azóta egy eventen se volt. Ha ezt a tendenciát vesszük a Kv5-re, azt se látjuk viszont jó ideig.
Prem tank viszont kell, mert már ott tartok h pénzt kellene farmolnom, de meló mellett nincs időm se kedvem hozzá. (Meló nélkül se lenne :P)
Így maradt a fenti négy tank.

Köszönöm mindenkinek aki vette a fáradságot és válaszolt. Ha megjön a kártyám még megvárom a hozzá legközelebbi hétvégi eventet, és veszek (a szavazás szerint :) egy Löwét.
PraetoriaN Date: Csütörtök, 2012-08-09, 16:13 | Message # 14
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
HAJIMEKAMEHAME, nehogy, jön megint Gift Shop event, és lehet majd Type-ot venni, csak bírd ki hónap végéig. :)

Ne'!

Ha tudol angolul, akkor már most vágod, ha nem, akkor várd meg míg Ace / Ungo / Pho kiírja. :)
MuldR Date: Csütörtök, 2012-08-09, 16:18 | Message # 15
Klán: HAD-M
Rang: Alezredes
Offline
Bizony, NE vegyel Lowet! En Lowe fan voltam, de mar szarra van nerfelve. Type forever !!! :)
Vegyel azt.
BTW Type 62 is kaphato.. Grrr. pont most kellett kirugniuk a melohelyrol. Fakk :(
  • Oldal 1 / 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope