[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Nem reagál a tank.
Ravengers Date: Vasárnap, 2012-12-16, 17:33 | Message # 1
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Hello segítségre lenne szükségem.Csata közben a tank nem reagál semmire csak a torony forog ha mozgatom az egeret. Az összes billentyű be van bindelve már a játékot újraindítottam aztán újraraktam de még mindig rossz.Valakinek van valami ötlete hogy mi lehet a hiba? És van akkor hogy lehetne helyrehozni.
Ravengers Date: Vasárnap, 2012-12-16, 21:22 | Message # 2
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
3. újrarakás után megoldódott a probléma.
kumisz Date: Vasárnap, 2012-12-16, 22:23 | Message # 3
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
nekem ilyen akkor szokott lenni, ha rajtaütésszerűen elmegy a net.
Vlaan Date: Hétfő, 2012-12-17, 14:52 | Message # 4
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Nos, természetesen a probléma több okból is adódhat. Előfordulhat, bár nagy ritkán(én személy szerint még nem találkoztam vele, csupán másoktól hallom), hogy a játék főkönyvtárának régóta fönnállása, vagyis egyszer régen föltetted a játékot, azt moddoltad, majd upgradelted..stb stb..néha kiakaszthatja a dolgot ilyenkor érdemes néha az egészet frissen újra tenni.
De az említett problémát főként a szerver oldali, és a nállad lévő kapcsolat okozhatja. Mint már említették pillanatra elmegy a net. Vagy kisebb gubanc adódik. Az ilyen "kifagyás"-t általában egy pár másodperc után DC vagyis Disconnection követ, vagyis kidob a játék. Ha gyorsan bejelentkezel, akkor 2 percen belül még vissza is rak a csatába. (nyilván ciki ha közben lőttek rád).
A 8.2 okozhat még meglepetésket, de nyílván kijavítják nemsokára. Nekem és másoknak is előfodrult mind a fenti, mind pedig a játék egyszerüen behal kilép. Egy egyszerű újraindítás álltalában segít, ha nem akkor komolyabb baj lehet. ( vagy leállás van, vagy a neteddel birizgál a szolgáltató, vagy modem frissit..stb stb.)
De persze ez nem szent írás! Így ha valaki tud rá bővebb indokot, az javítson ki nyugodtan.
Remélem tudtam pár hasznos infót adni.
kumisz Date: Hétfő, 2012-12-17, 18:01 | Message # 5
Klán: HAD-M
Rang: Őrmester
Offline
Annyit helyesbítenék, hogy már egy jópár peccs óta nincs ez a 2 perces szabály, a csata végéig visszaléphetsz a csatába, ha összeomlott a játék. Ha nem lépsz vissza, akkor fizeted a javítást.
The_Pho Date: Hétfő, 2012-12-17, 23:54 | Message # 6
Klán: HAD-M
Rang: Moderátor
Offline
Nekem a TS-nek az Overlay plugin-a okozott hasonlo hibakat, azt kikapcsolva megoldodott.
Geri8 Date: Kedd, 2012-12-18, 10:38 | Message # 7
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Ez a jelenség Ravengers nálad akkor jelentkezik, amikor elkezdődik a játék, vagy csak úgy játék közben produkálja?
Az utóbbi általában connect probléma, ahogy írták, az előbbit nálam akkor csinálja, ha a csata előtt a háttérben fut a játék, mert mondjuk netezek közben.
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope