[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
WoT bug
GabiX Date: Vasárnap, 2013-05-19, 20:21 | Message # 1
Klán: HAD
Rang: Moderátor
Offline
Nem tudom, hogy csak nálam kattant be valamelyik mod vagy mi történt, de ma volt 3 elég érdekes lövésem arty-val.





Elég gyenge volt a csata, csak az első 3 lövés az érdekes (főleg az első). Egyik lövés se oda ment ahova céloztam (még csak a közelébe se). Az első lövésem elég epic. Úgy lőttem ki egy GWPanther-t, hogy a tőle 100-200 (igen, száz-kétszáz, nem írtam el) méterre levő T-34-2 -re céloztam. Nem értem, h h mehetett oda a lövedék, ahova ment. Ha valaki megnézi, írja már meg, h nála hol volt a célkereszt.

Én többször is megnéztem mod-ok nélkül is, és annyit vettem észre, hogy ha nem arty nézetben néztem vissza, akkor kicsit be van hülyülve a célkereszt. Arty nézetben ott van, ahova céloztam is.
The_Pho Date: Hétfő, 2013-05-20, 21:03 | Message # 2
Klán: HAD-M
Rang: Moderátor
Offline
Ez szerver-kliens szinkronizalasi hibanak tunik, mint valami packet loss. Azota volt ilyen problemad?
GabiX Date: Kedd, 2013-05-21, 00:00 | Message # 3
Klán: HAD
Rang: Moderátor
Offline
Se előtte, se utána. Én is ilyesmire gondolok, de a ping-em rendben volt (ha jól emlékszem). Csak eléggé megzavart, hogy miért lő össze-vissza.

Na de ha lesz kedvem, felpakolom youtube-ra is, az az első lövés elég epic volt!:D
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope