[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
Efficiency rating
Proli Date: Csütörtök, 2012-08-02, 14:31 | Message # 16
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
Húha..most látom...elég kicsi ez Epenisem...:(
Lehet nem kellett volna mutogatnom :P
Coolmpi Date: Csütörtök, 2012-08-02, 14:43 | Message # 17
Klán: Lieutenant colonel
Rang: Külsős
Offline
Petya, szerintem ezt feleslegesen túlliheged...

Igen van jelenleg egy adottsága a klánnak. Sokan vannak 1000 alatt. Vannak olyan játékosok, akikről tudjuk hogy miért (5-10 fps-el játszotta végig tier10-ig a játékot stb stb)

Nyilván ezért nem vonatkozik a meglévő emberekre. Viszont igenis SZÁMÍT... Amúgy, ahogy láthatjátok a tier 9-10-es tankokkal mindenkinek sokkal magasabb az eff-je. Ezért pl akinek van 1-2-3 tier10-es tankja, és 1000 alatt van az effje, az valószínűsíthetően nem egy jó játékos :)

ui: tankszázadban az olyan klánok akik "lilulnak" értsd: 60% körüli winrate, 1500-1600 feletti eff, több mint 12-13e csata, olyan durván vernek szarrá minket, ahogy akarnak. Talán lehet összefüggés? :P


Edited by:Coolmpi - Csütörtök, 2012-08-02, 14:45
PraetoriaN Date: Csütörtök, 2012-08-02, 19:25 | Message # 18
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Áááá cool hova gondolsz? Tuti nincs összefüggés a kettő közt, hisz a winrate 101%-ban a csapattól függ csak, tehát azok tuti mákos gyerekek, az EFR meg mindenféle trükkökkel könnyen az égbe tornázható, és semmiképpen se mutatja reálisan az egyéni skillt!

Igen, ez szarkazmus volt.

Hát gyerekek, ha már ennyire nyekergés van az egy "puszta szám" alapjáni elbírálásról, egyre jobban hajlok én is erre a "vezetőség VS új tagok" gyakorlócsata dologra... Bár már most látom mekkora sértődések lesznek belőle.

Amit Petya mond azzal meg teljesen egyet értek, MINDIG az van hogy megszavazunk valamit, aztá másnap mégse. Most is mi volt? Megbeszéltük hogy MINDENKIT aki nem rendelkezik CW-n használatos tankkal, azt visszarakunk az akadémiába. Mi lett belőle? Másnap jött az akadékoskodás, hogy "Jajj de a chip", meg "jajj de besértődik és totál kilép", "jajj de megy utána a haverja is", stbstbstbstb. Hány embert pucoltunk ki a klánból? 2-t, egyiket mert totál inaktív volt, másikat meg mert banolva volt... Szóval erről ennyit, Petyának teljes mértékben igazat adok.
És igen, direkt írtam ki vezetőségi megbeszéléssel kapcsolatos infókat.

Ungo, te meg elbasztad a linket, ha ráklikkelek, akkor azt próbálja megnyitni, hogy "http://had.ucoz.net/forum/wot-news.com/index.php/stat/clanstat/eu/500000580#tabs_main-2"
Ungorisz Date: Csütörtök, 2012-08-02, 20:56 | Message # 19
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
nah akkor :

1: jót röhögtem
2: link nem volt elbaszva csak sztem valaki basztatta a html engedélyezést (nem véletlenül kapcsoltam ki)... ha nem akkor szar az oldal , és vmiért html-é koncertálta ... és levette előle a http://-t ... javítottam visszaírtam bbcode-ba
3: megint megy a szarkavarás ... amikor tigrissel beszéltük dezor és a nemtomki kitevését azt beszéltük hogy hétvégén véglegesítünk mert kb akkor lesz mindenki, és én is jobban rá fogok érni ... szóval megint megy az ugrálás és az elbeszélés egymás mellett ... kicsit geciidegesítő ... és ha még lesz 1 ien, sztem azon kívül hogy kilépek a klánból mert qurvára unom, kibaszom azt is aki írta ...
mod: én így emlékszem, mivel mondtam h anyám kórházba van és nemtom hogy leszek gép előtt kedd-csüt távolságába (ACE-t meg tom h jó ha el lehet kapni XD ...)
GabiX Date: Péntek, 2012-08-10, 12:07 | Message # 20
Klán: HAD
Rang: Moderátor
Offline
Quote (PraetoriaN)
az EFR meg mindenféle trükkökkel könnyen az égbe tornázható, és semmiképpen se mutatja reálisan az egyéni skillt!


Mentem egy kört Lorraine-el, egyetlen egyet sem lőttem, csak foglaltam! 610XP-t kaptam arra a körre és 8550 EFR-t az 57%-os foglalásomra...

Van alapja az EFR-nek, lehet belőle sejteni pár dolgot, de nem mindig tükrözi teljes mértékben a játékost!

Na de nem akarok sárdobálást, csak hangsúlyozni szeretném, h a legtöbb EFR pontot a foglalás és a védés adja (kíváncsi lettem volna arra a körre, ahol anno Defender és Invader is lettem 1 csatán belül)! Olyan csatában, ahol 2v5-ben megtartottuk az egyik oldalt tier 9-10 tankok ellen, némi arty fedezettel, alig kaptam 2-3000 EFR-t (pedig az elég kemény csata volt, majd 2k XP-t kaptam érte). Nem tudom, h h számol pontosan, de ez engem szörnyen bosszant...
petya75 Date: Péntek, 2012-08-10, 12:30 | Message # 21
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Sajnos ez a pillanat is eljott...Megpedig az hogy mar nem is akarok reagalni erdemben arra amit Cool-irt.Mar nem erdekel.Nem gondoltam volna hogy ide is eljutok egyszer de sajna igy van.Tinglitanglizzunk csak tovabb ahogy eddig is,lubickoljunk csak a kozepszerusegben.Itt nem fog valtozni semmi.Egy ev alatt miota itt vagyok ennek jelet sem lattam ezutan sem hiszem hogy tortenne valami.
Ungorisz Date: Péntek, 2012-08-10, 12:39 | Message # 22
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
végül is tényleg nem változott semmi, csak voltunk 1200as területen, voltunk afrikában nem is 1x, legalább 2x annyi noob van mint eddig XD ... de végülis minden ua mint eddig :D:D:D:
petya75 Date: Péntek, 2012-08-10, 13:14 | Message # 23
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Szervezettseg,aktivitas,vezetes...Soroljam?
Ungorisz Date: Péntek, 2012-08-10, 13:42 | Message # 24
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
szervezettség - bennvoltunk 1200ason
aktivitás - majdenm 30 aktív cw-sünk van már
vezetőség - nincs apo

next :D
PraetoriaN Date: Péntek, 2012-08-10, 16:06 | Message # 25
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
GabiX, akkor részben csak megismételni tudom önmagam, "következő szintre emelve a dolgot".

Akkor tudod mit? Nem 1000, hanem 1300 lesz a határ, elvégre is, könnyen feltolható az egekbe az EFR, nem?

Petyának meg igaza van abban, hogy amit elértünk azt is 20-25 ember miatt értük el. Most ez a 20-25 ember egyszerre offolna pár hétre, elhiszed hogy összezuttyanna a klán, TOTÁLISAN?


Edited by:PraetoriaN - Péntek, 2012-08-10, 16:07
Ungorisz Date: Péntek, 2012-08-10, 16:19 | Message # 26
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
tény XD ... viszont wotlogger sztem fosul írja ki az EFR-t , vbaddicts-osrendesen ott se száll el ... ami kicsit normálisabbnak tűnik
Hunyi Date: Vasárnap, 2012-08-12, 03:21 | Message # 27
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Nos végigolvasva az eddigieket nekem az a véleményem, hogy az 1000-es határ simán hozható. A régi tagoknál akik 1000 alatt vannak pedig egyszerűen meg kell nézni a tier9-es meg tier10-es tankjaik eff-jét és az alapján lehet mérlegelni szerintem. Én például kis tankokkal játszom sokat (tier7 alatt főleg), foglalni csak végszükség esetén foglalok, tehát ha van lehetőségem kilövök minden tankot, mert hát miért ne? :) Az eff-em mégsem alacsony és azt veszem észre (mint ezt már korábban valaki megjósolta nekem), hogy amint elkezdtem játszani tier8-as meg tier9-es tankokkal többet az eff értékem igencsak elkezdett felfelé kúszni. Azóta 38 pontot, hogy pontos legyek ami nem kis szám ha azt nézzük, hogy csupán 200-300 csatát mentem magasabb szintű tankokkal. Max 400-at, de pontosan nem tudom. Tehát az, hogy a kis tankok lehúzzák nem biztos, hogy jó érvelés.
Ungorisz Date: Vasárnap, 2012-08-12, 07:29 | Message # 28
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
legjobban talán a med és light tudja lehúzni ha az ember berohan és meghal gyorsan XD ... bár én td-vel és hvy-vel is előszeretettel csinálok 0-s köröket XD
PraetoriaN Date: Vasárnap, 2012-08-12, 09:30 | Message # 29
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Hunyi, én is ezt írtam az elején, nekem is úgy van 1300 fölötti EFR-em, hogy nem vagyok éppen se foglaló se bázisvédő játékos...

De rád meg azért haragszunk, mert ha tier 7-8-ban "bohóckodva" ilyen EFR-ed van, akkor alighanem a klán 5 legjobb játékosa közt lennél, ha végre méltóztatnál egy CW képes tankot kihúzi... De ez meg már másik téma. :)
Hunyi Date: Vasárnap, 2012-08-12, 11:05 | Message # 30
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Ungorisszal már beszéltem erről. :D Rajta vagyok a batchat-project-en.
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope