[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Fórum » Kiegészítők » Addon-ok » PraetoriaN addonjai (Eőőe és hárárárá, nomeg Rospuputy!)
PraetoriaN addonjai
PraetoriaN Date: Vasárnap, 2012-06-03, 18:47 | Message # 1
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Hallertok, ide fogom fokozatosan feltöltögetni (értsd: ne legyél WTF ha csak 2-3 addon szerepel a listán, mert folyamatában teszem fel őket) azokat az addonokat amiket épp használok, illetve ha egy modnak több, említésre méltó verziója van, akkor azokat is, külön. :)
!!!! FIGYELEM !!!!
Előfordulhat, hogy pár mod pár file-ban üti egymást és / vagy korábban fölrakott modjaid közül egyet, minek eredménye lehet, hogy totál összeakad minden, és telepítheted újra a játékot. A modok amiket ide felrakok mind tökéletesen működnek (elvégre is, miért használnám őket, ha nem így lenne), úgyhogy felelősséget nem vállalok azért, ha valakinek hazavágja a játékát a dolog. Ez gyakorta visszatérő probléma a klánon belül, hónapok óta ugatom, hogy használjatok mod manager programot az ilyenek elkerülése végett, szóval csak okosan!

7.4

Használtak:


No intro mod
Egyszerű de nagyszerű, a játék elindítását követő töltés után élből a bejelentkező képernyőn találjuk magunkat, nem kell a kis intrócskát elnyomkodni.

Yet Another Contour Mod (Clean)
(Kép lentebb)
Egyszerű de lényegretörő ikon mod "tiszta" verziója, amin a premium járművek körül NINCS sárga keret.

Adyia's Arty mod with DAR

Ezt a modot az "előző fórum végnapjain" feltöltöttem, szóval valószínűleg emlékeznek rá páran. :) A screenshoton látható a YACM is, meg a Rabbitpanel is. A mod továbbá a kép aljára rak egy "szögmérőt", ha normál tankban / TD-ben ülünk, szóval tizedesjegy pontosságig tudhatjuk, hány fokban van a tornyunk elforgatva a testünkhöz képest.
EDIT: Az artyzás közbeni szögmérő alapból valamiért nem látszik, 2x meg kell nyomni a V-t hogy előjöjjön (eltűnteti a kezelőfelületet, aztán vissza. Hivatalosan nem lett még 7.4-hez frissítve, de ezt a fél másodperc alatt orvosolható apróságot leszámítva tökéletesen megy.

Adiya's Crosshair Mod
Adiya nagy sikerű, többé-kevésbé korhű célkereszt modja. Screenshotot azért nem rakok fel, mert igen sok variáció beállítható benne, most képekkel telespamelni ezt a részt nem akarom, annak meg nincs értelme hogy 1 képet rakjak ki. Egy letöltést mindenképp megér szerintem. :)

Locastan's Debrief Mod

Harc utáni eredményt pofásabban, és szerintem átláthatóbban mutatja meg. Kicsit sajna gyatrábban néz ki mint a 7.3-as verziója (készítő azt írta, hogy a WG betűtípust váltott a WoT belső dolgaihoz), de még így is fényévekkel jobb és áttekinthetőbb mint az alap "eredménytábla" (vagy mi a fasznak hívjuk ezt magyarul :D )

Arty "God View"
Artizás közben úgy kizoomolhatunk, hogy a map kb negyedét beláthatjuk.

Óra + számológép garázsba

Sok kommentár nem kell szerintem, a számológép áthelyezhető. (Meg értelemszerűen azzal a kis gombbal eltüntethető / előhozható)

Belső nézetes nagyítás tweak + külső kamera zoom

Külső nézetes "isten nézet", ahogy klánon belül hívják páran, plusz belső nézetbeli közelítés is átvariálódik. Az "alapnézet" kicsit hátrébb van mint alapból, tehát közvetlen közelről jobb vele hadakozni [HAD-akozni, öhöhöhöh], illetve az első zoom már kapásból olyan jellegű mint alapból a 3., szóval elég egyet görgetni, nem "keveredik bele" az ember. Értelemszerűen van 3. zoom is, de az alig nagyobb mint a 2.


Rabbitpanel

A Rabbitpanel egy kicsit "hihetőbb" változata. Alapvetően jobban beleillik a WoT világába, mint a 3-as.
Mint látható a képen, a készítő valamiért úgy döntött belerak egy külön fontot. Kicsit szoknia kell a szemnek, de onnantól hibátlan. Viszont FONTOS, le kell tölteni és fel kell "telepíteni" EZT a fontot, különben ezzel a moddal a chatben csak négyzetek lesznek!
UPDATE!Ki lett kicsit cselezve a dolog, az addon fontnév szerint használja a fontot, szóval egy egyszerű átnevezéssel meg lett oldva a chates normális betűtípus, mely a 2. képen csodálható meg. Magában az addonban maradt ugyanaz, de az nem vészes.

Pofásabb sebzésindikátor

"Kicsit" jobban látható indikátor. Ha pattannak rólad akkor sárgás.

Pofásabb 6th sense

Nem annyira "eredeti" mint a FFFFFFFFFUUUUUUUUU verzió, de ez is fényévekkel jobb, mint az alap.

Említésre méltó alternatívák:


Yet Another Contour Mod (Border)
A fentebb említett ikon mod másik változata, ahol a premium tankok ikonját sárga szegély veszi körül.

Rabbitpanel 3

A fenti neonosabb változata, más betűtípussal. (Fingom nincs miért lett mániája a fontcserélgetés az addon készítőjének). Gépelés közben kicsit túl összenyomott a szöveg, szóval ha nem tudsz "vakon gépelni", lehet ezzel meggyűlik egy kicsit a bajod, illetve gépelés közben nem szereti az "ő" és "ű" karaktereket (négyzet jelenik meg), de magában a chatben már látszódik normálisan.
Ja és szegény védtelen arty, második képen az látható hogy ammorackkelt a picsába egy T92 úgy, hogy 1,5 tanknyival mellém lőtt. :D

7serafim7 átlátszó panel

Mint látható, lényegében az alap panel, csak átlátszó, és írja a bekapott sebzéseket, illetve az égést is "hangsúlyosabban" jelzi. És a két Rabbitpanellel ellentétben a betűtípusokkal se baszakodik. :P (És itt meg a szegény, cseppet sem OP BL-10-től kapott 903 sebzés látható...)

BetterBattleMessages - avagy a rettentesen kreatív nevű Debrief Mod

Maga a mod szerintem jobban néz ki, mint a fenti, Locastan féle, de sajna a chatbe linkelés kicsit érthetetlenebb vele, mint ahogy az az alábbi képen látszik. Alapból összecsúsznak a számok, illetve chatben értelemszerűen nem látszanak az ikonok. Szóval annak aki minden 2. meccsét belinkeli klánchatbe, nem ajánlom. :P


=========================================================================================================

Frissítésre váró addonok:

(Azaz NE TÖLTSD LE, nem megy, csak azért hagytam meg ezt a "szekciót", hogyha frissítve lesznek akkor csak a linket kelljen kicserélni, meg áttenni a felső kategóriába magát az addont.)


FFFFUUU Rageface 6th Sense

Lecseréli a hatodik érzék piros villanykörtéjét egy nagyobb, jobban látható, viccesebb és szituációhoz illő képre. :)

=========================================================================================================





FONTOS - többi általam eddig feltöltött mod-dal ellentétben ezt a ...\World_of_Tanks\res_mods\0.7.4\ mappába kell kitömöríteni (bocsi, elbasztam a betömörítést). Audio addonokkal általában ügyeskedni kell, ezzel nem, direkt úgy rar-oltam be, hogy ne kelljen másolgatni jobb-balra (pont ezért ilyen kurva nagy a file).
A packnak van sajna 2 "hátulütője", bár egyik szerintem "lényegtelen", másik meg számomra kifejezetten pozitív.
Első, hogy alacsonyabb tierbeli tanknál (általában 5, és az alatt) ha megállsz nincs motorhang. Második, hogy nincs térképpigyegtetés, csak villog, de nem hangicsál.

Félreértések elkerülése végett, ezt nem én csináltam, csak összeválogattam 3 packból.


Edited by:PraetoriaN - Szombat, 2012-07-14, 17:17
Ungorisz Date: Csütörtök, 2012-06-21, 15:24 | Message # 2
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
az a fuuurageface az igen viccesnek tűnik :D ...
PraetoriaN Date: Csütörtök, 2012-06-21, 15:48 | Message # 3
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Az. :P Meg 13x nagyobb mint az alap kis villanykörte, szóval vicces is, praktikusabb is... Kár hogy 7.4-gyel egyenlőre nem megy. :S
hallak65 Date: Péntek, 2012-06-22, 00:24 | Message # 4
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Én icon modnál a PogS-ra esküszöm. Néha jól jön hogy a páncél adatok.
A normál már kijött, a színes a héten
link az oldalához

És a hitbox skin(beszínezi a kritikus pontokat a tankokon): 7.4
Én lassan csak megszokásból teszem fel, szép színesek lesznek tőle a tankok :)


Edited by:hallak65 - Péntek, 2012-06-22, 00:38
PraetoriaN Date: Péntek, 2012-06-22, 15:35 | Message # 5
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
És megint frissítettem, de mára szerintem ennyi elég volt. :D
hallak65 Date: Péntek, 2012-06-22, 17:26 | Message # 6
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Nálam az Adiya's Crosshair Mod kiakasztja a játékot. Ha kitörlöm a ScopeShadow.swf -t akkor nincs probléma. Egyébként nagyszerű kis mod.

Edited by:hallak65 - Péntek, 2012-06-22, 17:27
PraetoriaN Date: Szombat, 2012-06-23, 11:28 | Message # 7
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Hm, nálam nem volt ilyennel probléma... De reménykedjünk hogy Adiya visszatér és frissíti a cuccost, több szempontból is.

Hozzáadtam még egy panel alternatívát.
PraetoriaN Date: Kedd, 2012-06-26, 01:54 | Message # 8
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Hozzáadtam a "bemutató videót" a hangpackhoz. :)
Ungorisz Date: Kedd, 2012-06-26, 14:23 | Message # 9
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
awesome :D nah kipróbálom, mostmár kíváncsi vok erre

mod: kipróbálva, tök jó , csak picit halk a legénység (bár az hangbeállításoknál orvosolható), meg engem néha zavar hogy shermannak/wolverine-nak mond ... de külömben fasza
PraetoriaN Date: Vasárnap, 2012-07-01, 17:20 | Message # 10
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Hozzáadva egy alternatív debrief mod.
incsaba Date: Kedd, 2012-07-10, 13:25 | Message # 11
Klán: Nem besorolt
Rang: Külsős
Offline
Sziasztok! Rabbitpanelt honnan tudom letölteni?
Proli Date: Szerda, 2012-07-11, 09:50 | Message # 12
Klán: HAD
Rang: Adminisztrátor
Offline
Praetorian hozzászólásában a rabbitpanel feliratra kattintva a róla készült kép felett!
PraetoriaN Date: Szombat, 2012-07-14, 17:18 | Message # 13
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Gilath felhívta a figyelmem arra hogy 2 addon szarul van felrakva (a tömörítményben még 0.7.3 volt a mappanév, nem 0.7.4), úgyhogy orvosoltam, illetve az egyik érintett addonnál módosítottam a megjegyzést is.
PraetoriaN Date: Kedd, 2013-02-26, 02:06 | Message # 14
Klán: HAD-M
Rang: Külsős
Offline
Én vagyok a hülye és / vagy vak, vagy tényleg nem tudom a saját hozzászólásom módosítani? :D
Schundi Date: Kedd, 2013-02-26, 10:13 | Message # 15
Klán: HAD-M
Rang: Honvéd
Offline
Az addonokról érdekes pletykák keringenek. Bannolva lesz egy kupac.
Infók itt meg itt
Fórum » Kiegészítők » Addon-ok » PraetoriaN addonjai (Eőőe és hárárárá, nomeg Rospuputy!)
  • Oldal 1 / 2
  • 1
  • 2
  • »
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope