[ Új hozzászólások · Tagok · Szabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Külsősöknek » Felvétel » HAD-A
HAD-A
Sgt_Pityke Date: Szerda, 2012-06-06, 20:59 | Message # 1
Klán: Lieutenant colonel
Rang: Külsős
Offline
HAD-A: Hungarian Armored Division Academy, a folyamatos utánpótlás-nevelés és játékosnevelde színtere. Ide Tier 6-os tankkal rendelkező játékosok jelentkezhetnek. A klántagság során számítani lehet sok-sok gyakorló, kiképző oktatásra, közös szakaszolásra, századcsatákra. Az Academy célja a Tier 8 elérése, valamint a szervezett játék elsajátítása.


A HAD Akadémia felvételi szabálya, és a felvettek kötelességei


Felvétel szabályai
  • Az életkor határ hivatalosan 16, de felnőtt gondolkodású, fejben érett, fiatalabb tagok jelentkezését indokolt esetben esetleg elfogadjuk - fenntartjuk a jogot a túl fiatal vagy túl éretlen jelentkezők megszűrésére.
    Továbbá 2500 lejátszott csata illetve 800-as WN8.
  • Legalább két darab, Tier VI-os, teljesen kifejlesztett harckocsi illetve egy Tier VIII-as megléte a hangárban.. A teljesen kifejlesztett azt jelenti, hogy az összes modul, ágyú, torony stb. ki van fejlesztve s ezek fel is vannak szerelve. Ha a soron következő tankra az XP még nincs meg, az nem számít. Az csak plusz pont, ha a legénység is 100%-os.
  • Erre a fórumra való beregisztrálás, betűre pontosan ugyanazzal a becenévvel, mint ami a WoT-ban is van.
  • A Klánkódex rész elolvasása, megértése, hallgatólagos elfogadása és következetes betartása.
  • A klán mindennapi életének segítése, közös rendezvényeken való megjelenés, század és szakasz csaták erőltetése a többi klántaggal.
  • A TeamSpeak menüpont áttanulmányozása, TS letöltése, telepitése, a szerver címének megkeresése, beloggolás oda, szintén betűre pontosan ugyanazzal a becenévvel, mint ami a játekon belül is van.
  • TS-en megkeresni klánvezetőket és vagy a toborzókat, majd a tőlük szóban kapott utasítások követése.


Kötelességei
  • TeamSpeak használata mikrofon és hangszóró, ill, headset segítségével kötelező!
  • A weboldal napi szintű látogatása, az ott megjelenő információk maradéktalan ismerete.
  • Kulturált, tisztességes elvárható viselkedés (tilos a többi játékos sértegetése, piszkálása, akadályozása, hergelése, írásban, szóban vagy játékban közvetett módon).
  • A felettes kérdésére-kérésére kötelező a válasz.


A HAD-A fenntartja a jogot, hogy rendelkezzen a klántagok szabadidejének, játékidejének egy kis részével. Ezért az alábbi foglalkozásokon való részvétel minden online klántag számára kivétel nélkül kötelező:

HÉTFŐ: Tier 6 Század
Időtartam: 19:00 - 20:00

KEDD: Tier 6 Gyakoló
Időtartam: 19:00 - 20:00

SZERDA: Tier 6 Század
Időtartam: 19:00 - 20:00
.
CSÜTÖRTÖK: Speciális Gyakorló
Időtartam: 19:00 - 20:00

PÉNTEK: Speciális Gyakorló
Időtartam: 19:00 - 20:00

A kötelességek megszegése esetén a HAD-A vezetőivel szemben figyelmeztetésben részesítik az adott személyt, az ismételt figyelmeztetés után megválunk az ide nem illő tagoktól.

A szabályzat el nem olvasása nem mentesít alóla


Edited by:jorden - Vasárnap, 2014-03-09, 15:27
Fórum » Külsősöknek » Felvétel » HAD-A
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

World of Tanks

World of Warplanes

WoTEurope

World of Warships

WoTEurope